Wout van Aert võitis!

Wout van Aert võitis!

Mullusel Tour de France'il raskelt kukkunud Wout van Aert on tagasi! Jumbo-Visma rattur pälvis esikoha kodu lähedal peetud cyclo-crossi sarja DVV Trofee viimasel etapil Lilles. Van Aert edestas 21 sekundiga Quinten Hermansit (Telenet-Baloise Lions) ja 40 sekundiga Toon Aertsi (Telenet-Baloise Lions). Valitsev maailmameister Mathieu van der Poel (Fenix-Alpecin) ei osalenud.
"Finišijoont ületades käis peast läbi palju mõtteid. See on tõestus, et suudan jätkuvalt võita," lausus van Aert. "See ei ole küll mu karjääri suurim võit, kuid praegu vähemalt tundub nii. Eriti veel kodupubliku silme all. Terve nädala mõtlesin siin võistlemisest ja unistasin võidust. See on tore auhind kõigele sellele, mida olen pidanud läbi elama. See on üpris emotsionaalne."
Pühapäeval stardib van Aert selle hooaja viimasel cyclo-crossil Merksplas. Belgiasse on oodata homseks tugevat tormi ja mitmed jalgpallimängud on seetõttu tühistatud. Van Aert aga muigas selle peale: "See eristabki sporti ja mängu."
Naiste arvestuses oli Lilles kiireim valitsev maailmameister Ceylin del Carmen Alvarado (Corendon-Circus), kellele järgnesid Annemarie Worst (777) ja Shirin van Anrooij.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud