Loobuda kavatsenud Katjuša äss muutis meelt ja siirdus Bahreini klubisse

Loobuda kavatsenud Katjuša äss muutis meelt ja siirdus Bahreini klubisse

Sel hooajal koos Rein Taaramäega Katjušas sõitnud Joaquim Rodriguez kavatses käesoleva aasta lõppedes ratta varna riputada, kuid muutis meelt. Järgmisel hooajal esindab 37-aastane hispaanlane Bahrain-Merida Pro Cycling meeskonda ja praeguste plaanide kohaselt loobub ta seejärel profispordist.

Bahreini klubiga jääb Rodriguez aga edaspidigi seotuks. Suurte kogemustega rattur liitub taustajõududega ning tema ülesandeks saab olema noorsportlaste ja tehniliste töötajate juhendamine.

Minu otsus tippspordist lahkuda on olnud alati kindel, kuid Bahreini klubi pakkus mulle väga huvitavat projekti ning kinnitas mulle, et tunnen end nende hulgas mugavalt ja motiveeritult. Seega otsustasin veel üheks aastaks võistlusnumbri seljale kinnitada,“ lausus Rodriguez, lisades, et otsustavaks sai asjaolu, et tal on võimalus tippspordist loobudes meeskonnaga seotuks jääda.

See on minu jaoks uus roll,“ jätkas Rodriguez. „Ainus asi, mida nad palusid mul teha, on see, mida ma kõige paremini oskan ehk nautida rattasõitu ning tuua kõik oma kogemused ja teadmised meeskonda. Arvan, et selline võimalus on iga ratturi unistus. Bahreini klubi pakkus mulle seda, mida otsisin.“

Rodriguez on kõikidel suurtuuridel etappe võitnud, kuid üldvõiduni pole ta küündinud. Kolmel korral on stabiilsuse poolest tuntud sportlane lõpetanud aasta maailma edetabeli juhina.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud