Suurbritannia avaldas koosseisu MM-iks

Suurbritannia avaldas koosseisu MM-iks

Suurbritannia koondise liidriteks järgmise nädala lõpus Dübendorfis peetavatel cyclo-crossi maailmameistrivõistlustel on Thomas Pidcock ja Evie Richards.
Mullu kuni 23-aastaste arvestuses maailmameistriks kroonitud Pidcock esindab meeste eliidis saareriiki üksinda. See on talle esimene kord MM-il täiskasvanutega rinda pista. "MM on mulle hooaja tähtsaimaks võistluseks. Olen selleks valmistunud ja seega tean, et olen seal heas vormis," lausus Pidcock. "Olen viimasel ajal näidanud korralikke tulemusi ja treeningud kulgevad hästi.Sellel hooajal olen palju rohkem aega veetnud jõusaalis ja tunnen, et olen heaks tulemuseks valmis. Sellel rajal ei ole varem võistlusi korraldatud ja tean, et ilmastikuoludel on tähtis roll. See on aga kõigile sama ning seetõttu ma eriti ei muretse."
Pidcock kukkus raskelt mullu suvel peetud Tour de l'Aveniril, kuid võitis sellegi poolest maanteesõidu MM-il U23 arvestuses kulla. Novembris käis ta hambaoperatsioonil ja keskendus seejärel cyclo-crossile.
Kaks korda U23 arvestuses maailmameistriks kroonitud Richardsi kõrval stardib naiste eliidis Suurbritannia värvides veel Beth Crumpton.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud