Van der Poel ei sõitnud, Iserbyt võitis

Van der Poel ei sõitnud, Iserbyt võitis

Cyclo-crossi MK-sarja eelviimase etapi võitis Eli Iserbyt (Pauwels Sauzen - Bingoal), kes edestas kaheksa sekundiga üldliidrit Toon Aertsi (Telenet Baloise Lions) ja rohkem kui minutiga Belgia meistrit Laurens Sweecki (Pauwels Sauzen - Bingoal). See oli Iserbytile hooaja neljandaks MK-etapivõiduks.
"Väga raske oli võita. Rada oli ilus, kuid väga libe, mis mulle aga sobis. Olen võidu üle väga õnnelik," säras Iserbyt. "Nüüd tuleb nädal aega trenni teha ja loota, et maailmameistrivõistlustel on superpäev."
Šveitsi piiri ääres asuvas Prantsuse linnas Nommays peetud jõuproovil sõitsid Iserbyt ja Aerts teisel ringil eest ära. Roidevigastusest taastuv Aerts sai mitmel korral väikese edu sisse, kuid lõpus oli Iserbytil rohkem värskust. "Mängisime pisut rattavahetustega. Tavaliselt tuleb ratast vahetada igal ringil, kuid võtsin riski ja sõitsin ühe rattaga kaks ringi, et vahet vähendada. Taktika õigustas end. Asfaltil tulin Aertsile kogu aeg lähemale. See andis enesekindlust, et kui peaks tulema lõpuspurt, siis ma edestan teda," rääkis Iserbyt.
Samas peetud naiste jõuproovil oli kiireim Annemarie Worst (777), sekundiga jäi maha MK-sarja üldliider Ceylin del Carmen Alvarado (Alpecin-Fenix) ja kolme sekundiga Katherine Compton (KFC Racing). Alvarado edu Worsti ees on aga kõigest viis punkti. Kolmekordne maailmameister Sanne Cant (IKO-Crelan) ei osalenud, sest valmistub MM-iks.
MK-sarja viimane etapp toimub järgmise nädala lõpus Hoogerheides.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud