Belgia meistrivõistlused pakuvad kuhjaga põnevust

Belgia meistrivõistlused pakuvad kuhjaga põnevust

Nädalavahetusel selguvad cyclo-crossi meistrid mitmetes Kesk-Euroopa riikides. Kõige suurema huviga oodatakse kahtlemata Belgia meistrivõistlusi, kus tiitlit läheb kaitsma Toon Aerts (Telenet Baloise Lions).
Aertsil läheb Antverpenis kulla püüdmine keeruliseks, sest ta taastub Namuri MK-etapil kukkumise tagajärjel saadud roidevigastusest. Seetõttu peavad asjatundjad favoriitideks Pauwels Sauzen-Bingoali meeskonna liidreid Eli Iserbytti ja Laurens Sweecki. Medaliheitlusse võib sekkuda ka kolmekordne maailmameister Wout van Aert (Jumbo-Visma), kes kukkus Tour de France'il raskelt ja on seetõttu osalenud sel talvel üksikutel võidusõitudel.
"Enne raja nägemist pidasin suursoosikuks Sweecki, sest keegi ei ole temast liivasel rajal parem," lausus kahekordne maailmameister Sven Nys. "Kuid nüüd nägin, et rajal on mõned lõigud, mida Iserbyt kindlasti naudib. Rada soosib võimsa mootoriga rattureid ning seetõttu tuleb arvestada ka Aertsi ja van Aertiga."
Naistest on viimased kümme aastat Belgia meistriks kroonitud Sanne Cant (IKO-Crelan). Hollandis asuvad tiitlit kaitsma Mathieu van der Poel (Alpecin-Fenix) ja Lucinda Brand (Telenet Baloise Lions).

Toode on edukalt võrdlusse lisatud