Selgusid Tour de France'il osalevad meeskonnad

Selgusid Tour de France'il osalevad meeskonnad

Tour de France'i korraldajad avaldasid need 22 meeskonda, kes stardivad tänavusel jõuproovil. Lisaks automaatselt koha taganud 19 World Touri klubile tagas eelnevalt pääsme ka mullu teise divisjoni võitnud Rein Taaramäe tööandja Team Total Direct Energie.
Organiseerijad eraldasid vabapääsme Arkéa-Samsicile, kuhu kuuluvad staaridest Nairo Quintana, Nacer Bouhanni ja Warren Barguil, ning B&B Hotels-Vital Conceptile, mille koosseisust leiab Bryan Coquardi ja Pierre Rollandi. See on esimene kord, kui B&B Hotels-Vital Concept Prantsuse velotuuril sõidab. Wild card'st jäi ilma Circus–Wanty Gobert.
Teoreetiliselt on võimalik, et Touril stardib koguni viis Eesti ratturit, sest osalejate hulgas on ka EF Education First (Tanel Kangert), Martin Laas (Bora-Hansgrohe), ning Israel Start-Up Nation (Mihkel Räim ja Norman Vahtra). Tour algab 27. juunil Nice'is ja lõppeb 19. juulil Pariisis.
Pariis-Nice'i tuurile teenisid vabapääsme Team Total Direct Energie, Nippo Delko Provence ja Arkéa-Samsic. Critérium du Dauphiné starti pääsevad B&B Hotels-Vital Concept, Circus-Wanty Gobert ja Arkéa-Samsic.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud