Sven Nysi tiim lõpetab pikaajalise koostöö nimisponsoriga

Sven Nysi tiim lõpetab pikaajalise koostöö nimisponsoriga

Cyclo-crossi legend Sven Nys ja Telenet - Nysi juhitava Telenet Baloise Lionsi meeskonna nimisponsor - lõpetavad 2020. aasta lõpus koostöö. Osapooled on olnud seotud alates 2009. aastast, kuid nüüd lähevad nende teed lahku mitte kõige sõbralikumal moel.
Nys ja Teleneti pressiesindaja teatasid, et just nende otsuse tulemusel valitakse uus suund. "Telenet on olnud klubi sponsor rohkem kui kümme aastat, kuid alates 2021. aastast tahame tutvustada uut innovaatilist lähenemist," selgitas sõitjana kahekordseks maailmameistriks kroonitud Nys. "Soovime läheneda meeskonna ja ratturite meediaõigustele teistmoodi. Eksklusiivne koostöö telekomi- ja meediaettevõtte Telenetiga ei haaku sellega. Meil on pikaajalised lepingud selliste ratturitega nagu Toon Aerts ja Lars van der Haar, kuid samal ajal keskendume tugevalt noorte arendamisele. Thibau Nys sõidab järgmisel aastal U23 tasemel."
"Samuti laiendame tegevust Sven Nysi akadeemias ja Sven Nysi Rattakeskuses," lisas Nys, kelle klubis treenib rohkem kui 1000 last vanuses 7-14 aastat.
Telenet on ka cyclo-crossi MK-sarja peasponsor, kuid ei ole teada, kas koostöö jätkub ka tuleval hooajal, kui sari laieneb üheksalt etapilt 16-ni.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud