Kartsin, kui olin esimest korda koos Sanne Cantiga stardis.

Kartsin, kui olin esimest korda koos Sanne Cantiga stardis.

Käesoleval hooajal on cyclo-crossis naiste hulgas esile tõusnud 20-aastane Suurbritannia rattur Anna Kay. Kuni 23-aastaste Euroopa meistrivõistlustel pälvis ta hõbemedali ning Berni MK-etapil tuli naiste eliidi konkurentsis kolmas ja Taboris seitsmes koht.
"Ma ei oodanud nii häid tulemusi. Olen saavutanud rohkem, kui arvasin. Tunnen end suurepäraselt," kinnitas MK-sarja kokkuvõttes neljandal kohal asuv Kay. "Mulle meeldib eliidi klassis sõita. Mul ei ole seal suurt survet, sest olen veel noor ning tahan avanevaid võimalusi nautida. Kartsin, kui olin esimest korda koos Sanne Cantiga (kolmekordne maailmameister) stardis. Saan tippudelt nii palju õppida. Vaatan, milliseid trajektoore nad valivad ja milliseid riske võtavad, et konkurentidest mööduda. Kui agressiivsed ja keskendunud nad on," rääkis Kay.
Inglismaa kirdeosast Gatesheadist pärit Kay alustas rattatreeninguid maastikurattaga, eriti meeldis talle downhill. "Varem võtsin cyclo-crossi kui vaheldust ja head treeninguvõimalust. Nüüd on asi tõsisem. Eelmine hooaeg oli mulle raskem, sest tagumistest ridadest startijana oli keeruline ettepoole tõusta. Tehnika on mul korras, kuid pean olema agressiivsem," arutles Kay.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud