Mathieu van der Poel kaalub Touri debüüti 2021. aastal

Mathieu van der Poel kaalub Touri debüüti 2021. aastal

Maailma parim cyclo-crossi rattur ja ilmselt maailma mitmekülgseim rattur Mathieu van der Poel ütles Hollandi meediale antud intervjuus, et kaalub 2021. aastal Tour de France'il osalemist. Järgmise hooajal ei saa Corendon-Circuse rattur Touril osaleda, sest võistleb maastikuratta krossis Tokyo olümpial.
"Võimalik, et stardin järgmisel aastal Vueltal, kuid ma ei ole seda veel otsustanud. Samuti ei ole paika pandud, kas sõidan 2021. aastal Touril," täpsustas kolmapäeval Hollandi aasta ratturiks valitud van der Poel.
Kolmekordne cyclo-crossi maailmameister Wout van Aert (Jumbo-Visma) võitis tänavu oma esimesel Touril etapi, kuid pidi raske kukkumise tagajärjel võistluse pooleli jätma. Van der Poel ei salanud, et van Aerti tulemused on teda inspireerinud.
"Ma ei vaadanud seda pealt kadedusega. Wouti esitused on olnud väga ilusad. Wout ja mina tõukame üksteist tagant ning jõuame kõrgele tasemele. Wouti tulemused Touril näitavad, mida võiksin mina teha. See paneb mind pisut unistama: kui Wout võidab selle sprindi, siis oleksin mina ka tavaliselt seal," rääkis van der Poel.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud