Martin Loo tuli teist aastat järjest cyclo-crossis Eesti meistriks

Martin Loo tuli teist aastat järjest cyclo-crossis Eesti meistriks

Nõmme spordikeskuses peetud cyclo-crossi Eesti meistrivõistlustel kaitses meeste eliidis tiitlit Martin Loo (Hawaii Express), kes läks üksinda oma teed kolmandal ringil. Hõbe kuulub 3.10 hiljem finišisse saabunud Caspar Austale (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi) ja pronks Loole ligi viis minutit kaotanud Rein Taaramäele (Katjuša).

Kuni 23-aastaste arvestuses tuli Eesti meistriks Kristjan Johanson (Viljandi Rattaklubi), talle järgnesid Siim Kiskonen (Kalevi Jalgrattakool) ja Kirill Tarassov (Kalevi Jalgrattakool).

Naistest oli kiireim Mari-Liis Mõttus (Haanja Rattaklubi), kes edestas Greete Steinburgi (Spordiklubi Rakke) ligi kahe ning Daisi Risti (Kalevi Jalgrattakool) kahe ja poole minutiga.

Eesti meistrivõistlustest, mis oli ühtlasi ka Soudal Eesti CX Karikasarja 4. etapiks, võttis kõikide vanuseklasside peale kokku osa 219 ratturit, mis on tänavune rekord. Kõiki tulemusi saate vaadata siit.

Soudal Eesti CX Karikasari jätkub homme Tartus Karlova linnaosas Salme staadionil. Tegemist on ühtlasi ka Tartu lahtiste meistrivõistlustega. Staaridest on kohal nii Loo, Austa kui ka Taaramäe.

Süüa saab kohvikus „Anna Edasi“ ja baar „Barlova“ pakub ametliku CX karikasarja pruuli „Mudakonn“.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud