Mathieu van der Poel pühendas võidu meie seast lahkunud vanaisale

Mathieu van der Poel pühendas võidu meie seast lahkunud vanaisale

Cyclo-crossi valitsev Euroopa ja maailmameister Mathieu van der Poel (Corendon-Circus) võitis Taboris peetud MK-sarja 4. etapi. Viimase ringi viimasel kilomeetril tegi van der Poel MK-sarja üldliidri Eli Iserbytiga (Pauwels Sauzen-Bingoal) väikese, ent võiduks piisava vahe sisse. Kolmandaks tuli Lars van der Haar (Telenet Baloise Lions).
Esimest korda sel hooajal MK-etapil osalenud ja kolmandast reast startinud van der Poel pühendas võidu sel nädalal surnud vanaisale, kaheksa korda Tour de France'il esikolmikusse jõudnud Raymond Poulidorile. "See oli raske ja emotsionaalne nädal ning seetõttu on võit väga eriline," lausus van der Poel. "Minu jaoks oli see vaimselt ja füüsiliselt väga raske. Tahtsin nii väga võita vanaisa auks, kuid samuti on Tabor minu jaoks eriline koht. Mul oli raske oma rütmi leida. Ootasin viimase ringini ja olen õnnelik, et suutsin võita.
Naistest oli teist MK-etappi järjest kiireim Annemarie Worst (777), Hollandi ratturid pälvisid koguni nelikvõidu. Worstile järgnesid Ceylin del Carmen Alvarado (Corendon-Circus), värske Euroopa meister Yara Kastelijn (777) ja Lucinda Brand (Telenet Baloise Lions).
MK-sarja üldliidrina jätkab meestest Iserbyt ja naistest 18. kohaga leppima pidanud Katerina Nash. MK-sari jätkub uuel nädalal etapiga Koksijdes.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud