George Bennett: mul on põhimõtteliselt kolm roiet eemaldatud

George Bennett: mul on põhimõtteliselt kolm roiet eemaldatud

Jumbo-Visma rattur George Bennett käis kolm nädalat tagasi operatsioonil, et lõpetada vaevused, mis on seganud tema karjääri tippsportlasena. Uus-Meremaa rattur on mitu aastat teinud sporti hoolimata küljeõmbluste probleemist ja libisevate roiete sündroomist. See tähendab, et Bennett pidi pidevalt kannatama suurema pingutuse korral rinnus torkivat valu.
"Loodan, et operatsioon aitab," lausus Bennett. "Probleem kimbutas mind mitu aastat ja häiris tänavu eriti palju. Iga kord tugevalt pingutades tundsin valu. Operatsioon oli üpris karm lahendus, kuid mul on põhimõtteliselt kolm roiet eemaldatud. Iga roie oli 8 cm pikkune ja koosnes kõhrest."
29-aastane mees pääses päev pärast operatsiooni haiglast välja, kuid tema tervislik seisund ei luba veel rattaga sõita. "Mul on ennegi operatsioone olnud, kuid loodan, et leidsime lõpuks lahenduse," rääkis Bennett. "Armastan rattasõitu ja see on mulle lihtne töö. Mul ei ole raske leida kirge, kuid ei ole eriti meeldiv iga kord pingutades tunda maos nuga."

Toode on edukalt võrdlusse lisatud