Mathieu van der Poel tahab end suurtuuril proovile panna

Mathieu van der Poel tahab end suurtuuril proovile panna

Cyclo-crossi valitsev Euroopa ja maailmameister Mathieu van der Poel soovib järgmisel aastal teha debüüdi suurtuuril ning võistluskalendrit vaadates sobib selleks suurepäraselt Vuelta. Corendon-Circuse meeskonna hollandlasest liider keskendub uue maanteehooaja alguses kevadistele klassikutele ja hakkab seejärel valmistuma Tokyo olümpia maastikurattakrossiks, mis toimub 27. juulil.
Jaapanist naastes keskendub van der Poel maanteesõidule ja tema eesmärk on startida 14. augustil kodumaal Utrechtis algavale Vueltale. "Fookus on olümpial. Tokyo on minu suur unistus ja suurtuur uus väljakutse. Tahan minna Vueltale," kinnitas van der Poel. Kuna Corendon-Circus kuulub Pro Continental tiimide hulka, siis peavad nad Vueltale pääsemiseks lootma wild card'ile. Sellega ei teki ilmselt probleeme.
Corendon-Circuse mänedžer Christoph Roodhooft lisas, et suurtuuril startimise huvides suurendati klubis ratturite hulka viie võrra 25-ni. Van der Poelilt oodatakse tulemust Flandria tuuril ja Pariis-Roubaix'lt.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud