Markus Pajur ja Mari-Liis Mõttus võidutsesid Monitor ERP Koidu CX etapil

Soudal CX Karikasarja teise etapi võitis Markus Pajur, Cycling Tartule kindlustas kakskikvõidu samuti U23 arvestuses sõitnud Siim Kiskonen, kes kaotas 28 sekundit. Monitor ERP Koidu CX-il tuli kolmandaks avaetapil võidutsenud ja juunioride vanuseklassis sõitev Madis Mihkels (Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi).
Meeste eliidi kategoorias oli parim neljandana finišisse jõudnud Gert Kivistik (Hawaii Express), kes jäi Pajurist maha ligi minutiga. Maanteesõidu Euroopa meistrivõistlustel U23 arvestuses pronksi võitnud Rait Ärm (Cycling Tartu) jäi seitsmendaks. Absoluutarvestuses jätkab liidrina Mihkels.
Naiste arvestuses saavutas esikoha ka avaetapil kiireim olnud Mari-Liis Mõttus (Haanja Rattaklubi), 33 sekundit kaotas Kätlin Kukk (Kalevi Jalgrattakool) ja 50 sekundit Laura Lizette Sander (Pärnu Kalevi Spordikool). Kõiki tulemusi saate vaadata siit.

Eriti suured tänud võistluse peakorraldajale Tõnu Tõnovile suurepärase cyclocrossipeo korraldamise eest.

Soudal CX Karikasarja kolmas etapp toimub 5. oktoobril Elvas.