Temposõidu maailmameister läheb tiitlit kaitsma brändivabal rattal

Temposõidu maailmameister läheb tiitlit kaitsma brändivabal rattal

Valitsev temposõidu maailmameister Rohan Dennis ei ole pärast seda, kui jättis Tour de France'i 12. etapil ootamatult pooleli, võistelnud. Nüüd andis 29-aastane austraallane skandaalse vahejuhtumi järel esimese intervjuu kodumaisele väljaandele The Advertiser.
Dennis ei soostunud ka nüüd täpsemalt rääkima, mis Touril juhtus, kuid mainis, et teda tabanud tagasilöök oli "ebaproportsionaalselt suur". "Ma ei olnud seda planeerinud," kinnitas Dennis. "Rääkisin enne starti oma mänedžeriga ja leppisime kokku, et sõidan etapi lõpuni ning tegelen muude asjadega pärast. Teadsin, et Touri sellisel ajal pooleli jättes, pean hakkama s... tegelema. Ma ei uskunud, et see nii suureks paisub, sest tegemist on rattasõiduga. Kuid pikas perspektiivis oli see minu poolt õige tegu."
Spekuleeriti, et Dennis ei olnud rahul ratta ja võistlusriietusega, mis olid mõeldud järgmisel päeval toimuvaks eraldistardiks, kuid Bahrain-Merida ega sportlane ei ole seda kinnitanud. Dennisel on kavas osaleda Yorkshire'i MM-il, et kaitsta tiitlit. Starti läheb ta Austraalia koondise poolt antud sõiduvahendiga, millelt on eemaldatud kirjad. Dennise leping Bahrain-Meridaga kehtib 2020. aasta lõpuni ja mehe sõnul soovib ta seal jätkata.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud