Tänavuse Touri esimene liider kaalub cyclo-crossi võistlustel osalemist

Tänavuse Touri esimene liider kaalub cyclo-crossi võistlustel osalemist

Tänavusel Tour de France'il avaetapi võitnud ja kaheks päevaks kollase liidrisärgi endale saanud Mike Teunissen kaalub juurte juurde naasmist ning talvistel cyclo-crossi võistlustel osalemist.
2013. aastal cyclo-crossis U23 maailmameistriks kroonitud Teunissen ei ole kolm viimast aastat cyclo-crossi sõitnud, kuid loodab nüüd vea parandada. 26-aastase hollandlase treener Tim Heemskerk soovitab hoolealusel cyclo-crossi ettevalmistuse osana proovida. "Arvan, et cyclo-cross on ideaalne treening kevadisteks klassikuteks. Me pole talvist programmi täpselt paika pannud, kuid see tundub olevat hea idee," lausus Heemskerk.
Teunissen tegeles karjääri alguses paralleelselt maanteesõidu ja cyclo-crossiga, kuid keskendus alates 2013. aastast, kui sõlmis lepingu Rabobank Development tiimiga, rohkem maanteesõidule. 2015. aastal siirdus Teunissen LottoNl-Jumbo ridadesse ja on pärast seda osa võtnud ainult kolmest cyclo-crossi võistlusest. Viimati juhtus see 2016. aastal Hollandi meistrivõistlustel. Aastatel 2017-2018 kuulus Teunissen Sunwebi koosseisu ning liitus tänavu Jumbo-Vismaga. Ta võitis lisaks Touri avaetapile 4 Days of Dunkirkil kaks etappi ja ZLM Touri.
Cyclo-crossi taustaga ratturid Zdenek Štybar, Wout van Aert ja Mathieu van der Poel on viimastel aastatel maanteel häid tulemusi näidanud ning see on julgustanud ka teisi krossisõitu proovima.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud