Värske Euroopa meistri tulevik pandi paika omapärasel moel

Värske Euroopa meistri tulevik pandi paika omapärasel moel

Alkmaaris toimuvatel maanteesõidu Euroopa meistrivõistlustel temposõidus kulla võitnud Remco Evenepoeli lähiaastate tegevusraamistik pandi paika omapärasel moel. Nimelt sõitis 19-aastase belglase koduklubi Deceuninck-QuickStepi juht Patrick Lefevere möödunud esmaspäeval ehk enne tiitlivõitu Evenepoeli vanemate juurde Monacosse ning tegi kokkuleppe, et andekas rattur jääb klubisse kuni 2021. aastani ja osapoolel on võimalus lepingut pikendada 2023. aastani.
Miks pidi Lefevere selliseid asju ajama vanematega? Aga sellepärast, et Evenepoelil ei ole agenti. "Kinnitasime kokkuleppe käesurumisega," täpsustas Lefevere. "Remco praegune leping kehtis 2020. aasta lõpuni. Läksin Monacosse (Evenepoel elab seal), et erinevaid võimalusi arutada. Käepigistus on minu jaoks siduv ja loodan, et ka Evenepoeli vanemate jaoks."
Lefevere on Evenepoeli talendi suur austaja ja on noormeest võrrelnud isegi kuulsa Eddy Merckxiga. Nädala eest võitis Evenepoel Clasica San Sebastiani ühepäevasõidu. "Selge see, et kui sa võidad 19-aastaselt EM-tiitli ja võidad Clasica San Sebastiani, siis lendavad raisakotkad kõikjal, soovides saada tükikest. Loodan, et nad on hiljaks jäänud."
Ilmselt kolib Evenepoel elama Andorrasse. "Andorra ei ole nii seksikas kui Monaco, kuid seal saab magada 1800 ja 1900 meetri kõrgusel ning see tähendab, et tuleb teha vähem mäestikutrenne," lisas Lefevere.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud