Kahe mõranenud roidega Kangerti tiimikaaslane jätkab Touri

Kahe mõranenud roidega Kangerti tiimikaaslane jätkab Touri

Koos Tanel Kangertiga Tour de France'il osaleval Michael Woodsil mõranes 11. etapil toimunud kukkumise tagajärjel kaks roiet, kuid see pole piisav põhjust aasta tähtsaimat võistlust pooleli jätta.
Enne reedel toimunud eraldistarti ütles Woods: "Mul on päris valus, kuid palju parem kui päev varem. Neljapäeval oli väga raske. Olin väga kange. Roided ei ole väga halvas olukorras, need on stabiilsed ja stabiilsed. Jätkan võistlemist, see saab olema lihtsalt ebamugav."
Kukkumine leidis aset 30 km enne finišit ning selles osalesid veel Richie Porte (Trek-Segafredo) ja Nairo Quintana (Movistar). "Sain püsti tõusta, kuid keegi sõitis mulle tagant otsa. See ei olnud ohtlik kukkumine, kuid veeremise käigus kukkusin raadiosaatja peale, mis tekitas kahte roidesse mõra. Loomulikult on mul äärmiselt ebamugav hingata, seista, spurtida, kuid ma ei kavatse alla anda," kinnitas Woods.
Woods hoiab Touri kokkuvõttes 52. kohta, kaotades üldliidrile Julian Alaphilippe'ile (Deceuninck-QuickStep) üle 35 minuti. Woodsi peamine eesmärk on abistada EF Education Firsti liidrit Rigoberto Urani. "Loobunuksin, kui oleksin meeskonnale kasutu. Käisin neljapäevasel etapil neli korda pudeleid toomas ja sain mägedest üle," lisas Woods.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud