Naiste cyclo-crossi maailmameister tahab end ka maanteel proovile panna

Naiste cyclo-crossi maailmameister tahab end ka maanteel proovile panna

Kolmel viimasel aastal cyclo-crossi maailmameistriks kroonitud Sanne Cant tahab võtta eeskuju meeste cyclo-crossis suuri tegusid teinud Wout van Aertist ja Mathieu van der Poelist ning soovib end proovile panna maanteesõidus.
"Kui võimalus avaneb, siis soovin maanteel Flandria tuuri sõita," avaldas 28-aastane belglanna. "Usun, et suudan kevadel maanteel häid tulemusi näidata. Wouti ja Mathieu tulemustest on näha, et krossisõitjad on tugevad ratturid ega ripu teiste sabas. Kas Wouti ja Mathieu tulemused üllatavad mind? Teadsin mõlema mehe potentsiaali, kuid arvasin, et neil läheb üks-kaks aastat maanteesõiduga kohanemiseks. Nad on end tõestanud kiiremini, kui oskasin arvata."
Kas sama asi võib juhtuda ka Teiega? "Ma ei hakka end võrdlema cyclo-crossi tippude Marianne Vosi ja Lucinda Brandiga, kes ka maanteel hästi sõidavad. Belgia tasemel on see võimalik, kuid rahvusvahelisel areenil paju raskem. Meil ei ole Belgias ka sellist naiskonda, kes teeb kogu rahvusvahelise programmi kaasa. Saaksin tippvõistlustel osaleda ainult Belgia koondisega. Kui võimalus avaneb, kasutaksin seda kindlasti."
Cant alustas eile rahvusnaiskonna koosseisus Belgias ja Hollandis sõidetavat nelja päeva pikkust BeNe Ladies Touri.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud