Touri liider sai koheselt lepingupikenduse

Touri liider sai koheselt lepingupikenduse

Tour de France'i 6. etapi järel üldliidriks tõusnud ja ka laupäevasele 8. etapile kollases särgis startiv Giulio Ciccone pikendas Trek-Segafredoga lepingut 2021. aasta lõpuni. Uudis tehti avalikuks vähem kui 24 tundi pärast seda, kui 24-aastane itaallane karjääri ühe suurema saavutuseni jõudis.
Kolm eelmist hooaega Bardiani-CSF-i klubis sõitnud Ciccone on näidanud tänavu head minekut. Tema nimel on etapivõidud Tour du Haut Vari velotuuril ja Giro d'Italial ning Itaalia tuuri kokkuvõttes tuli ka mägironija auhind.
"Pärast Girot oli mitu meeskonda minust huvitatud, kuid olin päris kindel, et tahan jätkata Trek-Segafredos, kus tunnen end nagu kodus," lausus Ciccone. "Tiim annab mulle arenguks ja õppimiseks palju võimalusi ning see on tõepoolest imeline. Vaadake mind - tulin Tourile kogemusi hankima ja mägistel etappidel Richie Portet toetama, kuid kannan hoopis kollast särki. Üritan särgiga kaasnevat melu nautida nii palju, kui suudan, kuid minu fookus püsib Richiel. Ta on meie liider ning annan endast parima, et teda võimalikult hästi kaitsta ja aidata."
Spekuleeritakse, et järgmisel aastal liitub Trek-segafredoga ka praegu Bahrain-Merida hingekirja kuuluv Vincenzo Nibali.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud