Jumbo-Visma võib Dumoulini palga tõsta kolme miljoni euroni

Jumbo-Visma võib Dumoulini palga tõsta kolme miljoni euroni

Kaks aastat tagasi Giro d'Italia võitnud ja temposõidus maailmameistriks kroonitud Tom Dumoulini lähitulevik peaks saama selgemaks loetud päevade jooksul. Nimelt koguvad hoogu spekulatsioonid, et hollandlane soovib Team Sunwebist lahkuda. Keeruliseks teeb olukorra asjaolu, et Dumoulini leping vältab 2021. aasta lõpuni.
Lähiajal peaks toimuma Sunwebi mänedžeri Iwan Spekenbrinki ja Dumoulini agendi kohtumine. Sportlane soovib lepingu soliidsel moel lõpetada või välja osta ning tal ei ole kavas Wout van Aerti kombel kohtusse pöörduda. Vähemalt esialgu.
Dumoulini seostatakse hoolega koosseisu tugevdamisest huvitatud Team Jumbo-Vismaga. Huvi on üles näidanud ka Team Ineos, CCC Team, Bora-Hansgrohe ja UAE Team Emirates. Jumbo-Visma on nõus kinnitamata andmetel tõstma Dumoulini aastast töötasu praeguselt 2,25 miljonilt eurolt 2,5-3 miljoni euroni.
Jumbo-Visma on võtnud eesmärgiks kukutada suurtuuride troonilt Team Ineos ning seetõttu on klubi huvitatud Dumoulinist hoolimata sellest, et järgmiseks aastaks on siduvad lepingud olemas Primoz Roglici, Steven Kruijswijki ja George Bennettiga.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud