Mihkel Räime klubi võib ühineda Katjuša-Alpeciniga

Mihkel Räime klubi võib ühineda Katjuša-Alpeciniga

Portaal Cyclingnews kirjutab, et Mihkel Räime koduklubi Israel Cycling Academy ja Rein Taaramäe eelmine tööandja Katjuša-Alpecin peavad ühinemise osas läbirääkimisi. Kui liitumine teoks saab, peaks uus tiim kaasa tegema World Touris ja saame Rahvusvaheliselt Jalgratta Liidult (UCI) uue kolme aasta pikkuse litsentsi.
Väidetavalt langetab Katjuša-Alpecini omanik Igor Makarov lõpliku otsuse Tour de France'i esimesel puhkepäeval järgmisel teisipäeval. Tehing oleks mõlemale klubile kasulik. Israel Cycling Academy on väga ambitsioonikas tiim, mis otsib suuri väljakutseid. Raha taha ükski otsus ei jää. Härra Makarovil isiklikult on ka palju raha, kuid kuna Šveitsis registreeritud klubi jääb ilmselt ilma ühest nimisponsorist Alpecinist ja rattatoetajast Canyonist, siis võib ühinemine tulla kõne alla.
Väidetavalt on Israel Cycling Academy miljardärist juht Sylvan Adams liitumisest huvitatud ainult juhul, kui nemad saavad uue tiimi üle kontrolli ja säilitavad Iisraeli identiteedi.
Katjuša-Alpecinil on järgmiseks aastaks leping kümne ja Israel Cycling Academyl kõigest kolme ratturiga. Räime kontraht lõppeb käesoleva hooajaga. Katjuša-Alpecini mänedžer Jose Azevedo lükkas ümber Prantsuse väljaande L'Equipe'i väite, et klubi lõpetab käimasoleva hooaja järel tegevuse ja ratturitele on antud luba uus klubi otsida.
"See ei ole tõsi," kinnitas Azevedo. "Praegu on palju kuulujutte ja spekulatsioone. Meil on inimesed, kes tegelevad meeskonna tulevikuga. Kui meil on reaalseid uudiseid, siis me anname teada. Lepinguga ratturite kontrahte me austame. Need ratturid, kelle leping lõppeb, saavad ise oma tuleviku üle otsustada. See on normaalne olukord."

Toode on edukalt võrdlusse lisatud