Šveitsi tuur näitab, kes on Touril Ineose ainuliider

Šveitsi tuur näitab, kes on Touril Ineose ainuliider

Ineos pidi tänavusele Tour de Framce'ile minema kahe suure liidriga: neljakordse võitja Chris Froome'i ja mullu esikoha pälvinud Geraint Thomasega. Pärast Froome'i karmi kukkumist on Thomas tiimi ainuliider. Mõlemad mehed loobusid Touri nimel tänavusest Giro d'Italiast ning kahe maailmaklassi kuuluva ratturi osalemine Touril oleks tekitanud suure intriigi.
Thomas pole tänavu võidurõõmu maitsta saanud. Romandia tuuril tuli ta ühel etapil kolmandaks ja sai ka kokkuvõttes sama koha. Šveitsi tuuril naaseb rajale rohkem kui kaks kuud tagasi rangluu murdnud Egan Bernal. Tegemist on andeka mägironijaga, kes tuli mullu oma esimesel Touril 15. kohale, olles rasketel etappidel Thomase peamiseks abimeheks.
Ineose spordidirektor Servais Knaven lisas, et meeskond ei ole Touri-liidrit paika pannud, hoolega vaadatakse, kuidas Thomas ja Bernal Šveitsis liiguvad. "Meil on kaks tugevat liidrit. Geraint tõestas eelmisel aastal, et on võimeline Touri võitma. Kui ta on tänavu samal tasemel, siis oleme heas olukorras," lausus Knaven. "Bernal tegi mullu väga hea Touri ja üllatas kõiki mägedes. Eelmisel aastal ei olnud Bernal liidrirollis ja ta sai mõnel päeval aega kaotada. Sõita kolm nädalat täisgaasiga ja mitte aega kaotada on erinev."

Toode on edukalt võrdlusse lisatud