Wout van Aert debüteerib Tour de France'il

Wout van Aert debüteerib Tour de France'il

Jumbo-Visma avaldas Tour de France'il osaleva meeskonna nn pika nimekirja, kuhu kuulub ka kolmekordne cyclo-crossi maailmameister Wout van Aert. Etapivõite hakkab püüdma Dylan Groenewegen ja kokkuvõttes üritab kõrget kohta saavutada Steven Kruijswijk.
Cyclo-crossi MM-i hõbedamehel van Aertil on selja taha jäänud edukas kevadiste klassikute periood ja saab olema huvitav näha, kuidas 24-aastane belglane Touril hakkama saab. "Teen debüüdi suurtuuril arvatust varem, kuid minu jaoks saab see olema väga meeldiv kogemus. Tänan meeskonda selle võimaluse ja toetuse eest. Ootan huviga tugeva tiimiga startimist. Nad saavad kindlad olla minu toetusele. See saab olema raske kogemus," lausus van Aert, kes osaleb praegu oma hooaja esimesel velotuuril Criterium du Dauphinel.
Jumbo-Visma spordidirektori Merijn Zeemani sõnul ei ole van Aerti vähesed võistluskilomeetrid maanteel suureks probleemiks. Pärast Touri osaleb van Aert Prudential Ride Londonil ja seejärel hakkab ta valmistuma cyclo-crossi hooajaks.
Tänavuse Giro d'Italia kolmandana lõpetanud Primož Roglic seekord Touril ei sõida. Tour stardib 6. juulil Brüsselis.Toode on edukalt võrdlusse lisatud