Tom Dumoulin ei pruugi Touril suures mängus kaasa teha

Tom Dumoulin ei pruugi Touril suures mängus kaasa teha

Eelmisel aastal Giro d'Italia ja Tour de France'i teisena lõpetanud Tom Dumoulin ei pruugi tänavu Prantsuse tuuril kõrgete kohtade jagamisel kaasa lüüa. Team Sunwebi liider vigastas Giro neljandal etapil kukkudes põlve ja jättis päev hiljem aasta esimese suurtuuri pooleli.
Dumoulin lisas, et adekvaatse ülevaate tema vormist annab pühapäeval algav Criterium du Dauphine velotuur. "Kui saan seal suure pettumuse osaliseks, siis on keeruline Touriks heasse vormi tõusta. Siis pean oma eesmärgid ümber hindama. Kaks nädalat tagasi ei olnud mul kahtlusi, nüüd aga on," lisas läbi valu treeninud Dumoulin. "Mul on siiani põlves vedelikku ja kõhr on saanud kahjustada. Mul oli suur verevalum. Sain eelmisel nädalal üsna hästi treenida, kuid mul oli rohkem probleeme viimasel tunnil kui alguses. See ei olnud ideaalne."
Kui valu jääb kestma ka Criterium du Dauphine ajal, siis jätab hollandlane võistluse paari etapi järel ilmselt pooleli. Suurtest eesmärkidest ei julge tunamullune temposõidu maailmameister Touri silmas pidades rääkida.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud