Van der Poel langetas tiitlivõistluste osas tähtsa otsuse

Van der Poel langetas tiitlivõistluste osas tähtsa otsuse

Mitmekülgseim tegevrattur Mathieu van der Poel kinnitas, et osaleb sügisel maanteesõidu maailmameistrivõistlustel ja loobub selle nimel mägirattakrossi MM-ist. 24-aastane hollandlane jätkab enda jagamist maanteesõidu, cyclo-crossi ja mägirattasõidu vahel. Hiljuti Nove Mestos peetud mägirattakrossi MK-etapi võitnud van der Poel osaleb EM-il ning sellele järgnevatel MK-del Val di Soles ja Lenzerheides.
Mägirattakrossi MM peetakse 28. augustist 1. septembrini Kanadas Mont-Saint-Annes. Selle asemel stardib van der Poel 8.-15. septembrini Suurbritannia velotuuril ja osaleb seejärel 22.-29. septembrini MM-il Yorkshire'is.
"Mul on väga kahju mägirattakrossi MM-ist loobuda, kuid pean valikuid tegema," lausus van der Poel. "Ma ei saa eitada, et Yorkshire'i MM-i rada sobib mulle suurepäraselt ja seetõttu valisin selle võistluse. Tahan aga kindlasti osaleda oktoobri alguses mägirattakrossi testolümpial Tokyos. Olümpia on jätkuvalt minu suur eesmärk."
Van der Poel on niivõrd hinnatud rattur, et Hollandi alaliit vabastas ta kohustusest osaleda juuni lõpus riigi meistrivõistlustel maanteesõidus. Van der Poel puhkab praegu võistlustest ja naaseb rajale juuli keskel peetavaks Les Getsi MK-etapiks. Augusti keskel stardib ta maanteesõidus Norra Arctic Race'il.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud