Trek-Segafredo boss: Nibali tuleb meile

Trek-Segafredo boss: Nibali tuleb meile

Kuigi Bahrain-Merida ratturi, äsja lõppenud Giro d'Italia teisena lõpetanud Vincenzo Nibali siirdumisest Trek-Segafredosse on palju räägitud, ei ole selle kohta ametlikku teadet tulnud.
Kohvikompanii Segafredo omanik ja tiimi boss Massimo Zanetti kinnitas aga, et USA  klubi on kõigil kolmel suurtuuril üldvõiduni jõudnud Itaalia rattaässaga tingimustes kokkuleppele jõudnud. "Olen teda väga palju tahtnud ja lõpuks sain sellega hakkama," lisas Zanetti. "Vincenzo on Itaalia parim ja maailma üks paremaid. Olen pannud tähele, et tänapäeval tahavad ratturid tunda meeskonnas perekondlikku õhkkonda. Nibali leiab seda meie juurest. Moodustame tema ümber tugeva tiimi."
Ilmselt võtab Nibali endaga kaasa venna Antonio, treeneri Paolo Slongo, massööri Michele Pallini ja arsti Emilio Magni. UCI reeglite kohaselt ei tohi ratturitega enne 1. augustit üleminekulepinguid sõlmida, kuid Zanetti lisas, et ta vaid kinnitas kuulujutte.
Trek-Segafredo liidriteks on praegu suurtuuride esinumber Richie Porte, sprinter John Degenkolb ja klassikute spets Jasper Stuyven. 34-aastane Nibali valmistub nüüd Tour de France'iks, kus tema eesmärgiks on võita etappe ja mägironijatele mõeldud mummuline särk.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud