Ineos huvitub Giro võitjast Carapazist

Ineos huvitub Giro võitjast Carapazist

Värske Giro d'Italia võitja Richard Carapazi leping Movistariga saab läbi käesoleva hooajaga ja juba sahistatakse, et 26-aastase Ecuadori mägironija vastu tunneb huvi oluliselt paksema rahakotiga Ineos. "Peame tulevikku puudutavaid asju arutama," lausus Carapaz vahetult pärast Giro finišit napisõnaliselt.
Carapaz tunnistas ka ise, et kolm viimast nädalat on kulgenud tormiliselt. Enne Girot toimunud pressikonverentsil pöörasid ajakirjanikud peatähelepanu Movistari eeldatavale liidrile Mikel Landale. Mullusel Girol etapi võitnud ja kokkuvõttes neljandaks tulnud Carapaz sai rahulikult enda tegemistele keskenduda. "21 päeva tagasi ei pidanud mind keegi favoriidiks. Keegi ei uskunud, et suudan seda teha. Seista siin roosas särgis ja vaadata oma nime trofeel on midagi imelist," lausus Carapaz.
Carapaz tõusis nüüd ühele pulgale Ecuadori teiste spordikuulsustega nagu 1990. aastal Prantsuse lahtised tennisemeistrivõistlused võitnud Andres Gomezi ja 1996. aasta Atlanta olümpial käimises esikoha pälvinud Jefferson Pereziga.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud