Spordipartner Girls jätkab Bosch Eesti Maastikurattasarja liidrina

Spordipartner Girls jätkab Bosch Eesti Maastikurattasarja liidrina

Bosch Eesti Maastikurattasarja kolmandal etapil, 5. Alutaguse Rattamaratonil pälvis põhisõidus naiskondade arvestuses esikoha Spordipartner Girls, kes juhib täiseduga ka kokkuvõttes. Spordiklubi Rakke naiskonda edestatakse 18 punktiga.
Spordipartner Girlsi eest sõitsid täna Tatjana Dobolina, Kadri Kangur, Merike Meriküla ja Agnes Kukk. Dobolina tuli naiste konkurentsis kolmandaks, Kangur seitsmendaks ja Meriküla üheteistkümnendaks. Spordipartneri meestest oli parim Sven Puusepp, kes sai üldarvestuses 18. koha. Tanel Kuusk oli 21., Karlis Puusepp 64. ja Gunnar Bergvald 65.
XXL sõidu raames peeti Eesti meistrivõistlused rattamaratonis. Meeste esikolmiku moodustasid Peeter Pruus (Torpado Südtirol International MTB pro team), Peeter Tarvis (Raplamaa Rattaklubi KoMo) ja Markus Pajur (Cycling Tartu). Helari Pallas (Spordipartner) sai 39. koha ja Harri Sügis (Spordipartner) 86. Naistest jõudsid poodiumile Greete Steinburg (Spordiklubi Rakke), Mari-Liis Mõttus (Haanja Rattaklubi) ja Liisa Ehrberg (ProShop Team).
Steinburg ütles intervjuus Spordipartnerile, et tal on kavas osaleda raskema reljeefiga mägirattakrossi MK-etapil, et Eesti koondisele olümpiapunkte koguda.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud