Taaramäe klubiga võib liituda maailma paremaid ühepäevasõitjaid

Taaramäe klubiga võib liituda maailma paremaid ühepäevasõitjaid

Deceuninck-Quick Stepi meeskonna boss Patrick Lefevere kinnitas, et on teinud Julian Alaphilippe'ile pakkumise lepingut pikendada, kuid ei ole vastust saanud. Maailma ühe parema ühepäevasõitja aktsiad on eduka kevadperioodi järel tõusnud ja pakkumistest 26-aastasel prantslasel ilmselt puudust ei ole.
Võimalik, et tänavu muuhulgas Milano-San Remo, La Flèche Wallonne'i ja Strade Bianche'i võitnud ning kokku kaheksa esikohta pälvinud Alaphilippe võib liituda Rein Taaramäe koduklubi Total Direct Energiega, sest meeskonnal on soov tõusta World Touri ning pärast Totali lisandumist on oodata eelarve märkimisväärset kasvu.
"Saatsin Alaphilippe'i agendile pakkumise California tuuri ajal ja loodan, et varsti on mul uudiseid. Ma ei tea, kas ta jääb, kuid loomulikult loodan seda. Kõik sõltub rahast," lausus Lefevere.
Kogenud tiimijuht peab korraga läbirääkimisi mitme oma juhtivratturiga, sest lepingud saavad tänavu läbi ka Elia Vivianil ja Enric Masil. Sahistatakse, et hinnatud abimees Maximiliano Richeze liitub UAE Team Emiratesiga. "Richeze soovis kaheaastast lepingut, kuid mul on selles osas oma arvamus, sest ta on juba 36-aastane. Loomulikult on tegemist väga hea ratturiga ja ma ei arva, et tema paremad ajad on läbi. Mulle ei meeldi Max ainult ratturina vaid ka inimesena, kuid ma ei saa teha ratturiga lepingut ainult sel põhjusel, et ta mulle meeldib," selgitas Lefevere.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud