Martin Loo alustas MK-sarja tagasihoidlikult

Albstadtis toimunud mägirattakrossi MK-sarja avaetapil sai Martin Loo (Elios Code Factory Racing) 59. koha. Eesti parim mägirattur kaotas võidu teeninud Mathias Flückigerile (Thömus RN Swiss Bike Team) poolteist minutit. Vihmasajus ja porisel rajal peetud võistlusel olid teine-kolmas olid vastavalt Mathieu van der Poel (Corendon-Circus) ning Jordan Sarrou (Absolute-Absalon).
Reedel samas kohas peetud lühiraja MK-etapil oli Loo 40 startija hulgas 36. Võidu pälvis cyclo-crossi valitsev Euroopa ja maailmameister ning maanteel Amstel Gold Race'i võitnud van der Poel. Poodiumi madalamatele kohtadele astusid šveitslased Lars Forster ja Nino Schurter. Tulemusi saate vaadata siit.
Tegemist oli nn soojendussõiduga, kuhu pääseb UCI edetabeli põhjal 40 paremat ratturit. Sõidetakse lühemal rajal 25 minutit ja jagamisel on pooled punktid. Selle sõidu edukamad saavad põhisõiduks parema stardipositsiooni ja van der Poel sai põhisõiduks endale MK-sarja liidrisärgi.