Kangerti klubiga liitus andekas Colombia rattur

Kangerti klubiga liitus andekas Colombia rattur

Tanel Kangerti koduklubiga EF Education First liitus Colombia rattur Sergio Higuita, kes teeb USA meeskonnas debüüdi pühapäeval algaval kõrgetasemelisel California velotuuril.
21-aastane Higuita sõitis kolm aastat Colombia tiimis Manzana Postobon, käesolevat hooaega alustas ta Hispaania kontinentaalklubis Fundación Euskadi. Liitumine Fundación Euskadiga oli varem ette planeeritud, et anda Higuitale Euroopas kogemusi enne, kui ta hakkab osalema World Touri jõuproovidel.
Higuita jäi EF Education Firsti mänedžerile Jonathan Vaughtersile silma eelmisel aastal, kui ta võitis Colombia tuuril etapi ja tuli kokkuvõttes viiendaks ning pälvis parima noorratturi auhinna. Ka tänavu on Higuita korralikke tulemusi näidanud. Valencia tuuril kerkis ta parimaks noorratturiks ning tuli Andaluusia tuuril kokkuvõttes seitsmendaks ja Alentejo tuuril viiendaks. Ühepäevasõidul GP Miguel Indurain saavutas Higuita kolmanda ning Trofeo de Tramuntana: Soller - Deial ja Klasika Primavera de Amorebietal neljanda koha.
"Mul ei ole sõnu, et väljendada oma rõõmu," lausus Higuita. "Pean jätkama pingutamist. Siia oli raske jõuda, kuid veel raskem on siia püsima jääda. Olen California tuuri eel väga põnevil. Ootan huviga, et saaksin Rigoberto Urani ja Tejay van Gardereni heaks tööd teha. Vaatasin noorena neile alt üles. Nendega koos sõitmine on annab mulle suure motivatsiooni anda endast parim. Mul oli mitu pakkumist, kuid EF Education Firsti huvi oli kõige suurem. Valisin EF Education Firsti, sest tiim töötab koos nagu perekond. Avastada maailma ja näha seda ilu ratta seljas on nende jaoks tähtsaim. See on oluline ka mulle."

Toode on edukalt võrdlusse lisatud