Kas Peter Sagan suudab Pariis-Roubaix' võitu kaitsta?

Kas Peter Sagan suudab Pariis-Roubaix' võitu kaitsta?

Oleks väiksemat sorti üllatus, kui Peter Sagan kaitseb pühapäeval Pariis-Roubaix'l mullust võitu. Bora-Hansgrohe rattur ei ole praegu parimate päevade tasemel ja tänavu on kevadistel ühepäevasõitudel võiduarve avamata.
Neljapäeval pani Sagan Pariis-Roubaix' legendaarsele duširuumile omanimelise nimesildi. Ajakirjanikele antud lühiusutluses jäi Sagan napisõnaliseks. Ta ütles, et rajaga tutvumine läks hästi, nurisemiseks ei ole põhjust ja ta peaks võidusõiduks valmis olema. Bora-Hansgrohe spordidirektor Jan Valach lisas, et Sagani ei ole veel tippvormis, kuid liigub selle poole.
257 km pikkusel Pariis-Roubaix'l on 54 km munakivilõike. Eestlasi stardis ei ole. 117 korda toimunud Pariis-Roubaix'l on Belgia rattur sõidu võitnud 56 korral. Seega on põhjust pilgud suunata olümpiavõitja Greg van Avermaeti (CCC) poole. "Armastan Pariis-Roubaix'd," kinnitas tunamullu kiireim olnud van Avermaet. "Sellel sõidul on minu karjääris eriline koht, sest see on ainus monument, mille võitnud olen. Pariis-Roubaix'd ei saa ühegi teise sõiduga võrrelda. 29 munakivisektoril võib kõike juhtuda.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud