LIIGA PALJU RAHA - uue nimisponsori tulek vaid süvendab Sky üleolekut

LIIGA PALJU RAHA - uue nimisponsori tulek vaid süvendab Sky üleolekut

Uudisel, et rattamaailma üks vägevamaid meeskondi Sky leidis endale Ineosi näol uue nimisponsori, on ka oma varjukülg. Nimelt on konkureerivad meeskonnad kurtnud, et Sky on teistest paksema rahakoti toel kokku pannud nii võimsa meeskonna, et suurtuuridel on peaaegu võimatu neile vastu saada. Arvatakse, et Suurbritannia rikkaimale inimesele sir Jim Ratcliffe'ile kuuluva Ineosi tulekuga paisub eelarve ja üleolek veelgi.
Kui Skyl on aastas kasutada 43 miljonit naela, siis konkurendid peavad läbi ajama 10-15 miljoniga. Mitchelton-Scotti spordidirektor Matt White nentis, et kui Sky saab värvata endale sobivaid rattureid, siis teised klubid peavad esmalt talentide arendamisele keskenduma.
Astana mänedžer Giuseppe Martinelli: "Sky saab nüüd veel rohkem raha investeerida. Nad ei saa küll rohkem rattureid palgata, kuid neil on võimalus pöörata suuremat tähelepanu uuringutele ja materjalile. Kõik meeskonnad mõtlevad sellele, kuid Skyl on raha see teoks teha. Mida rohkem raha rattasporti tuleb, seda parem. Ka mulle meeldiks aegajalt rohkem raha omada, kuid olen praeguse olukorraga rahul."
Tanel Kangerti koduklubi EF Education Firsti spordidirektor Fabrizio Guidi: "See on märk sellest, et kõik kasvab ja meie spordiala läheb järjest suuremaks. Samas kui tasakaal teiste meeskondadega ära kaob, siis peaks sellele mõtlema. Olen õnnelik, et Sky leidis uue sponsori ja inimestel on tööd ning see näitab, et rattasport on maailmas arvestataval tasemel."

Toode on edukalt võrdlusse lisatud