Kuidas sujub Wout van Aerti üleminek cyclo-crossilt maanteele?

Kuidas sujub Wout van Aerti üleminek cyclo-crossilt maanteele?

Cyclo-crossi Euroopa ja maailmameistril Mathieu van der Poelil kulges maanteevõistlustele minek väga hästi - hollandlane võitis Antalya velotuuril avaetapi. Homme saame näha, kuidas läheb cyclo-crossi kolmekordsel maailmameistril Wout van Aertil (Team Jumbo-Visma) Belgia ühepäevasõidul Omloop Het Nieuwsblad.
Van Aert ootab starti suure ootusärevusega. "Kevadised klassikud on imelised võidusõidud," lausus van Aert. "Need ei ole kunagi igavad. Tähelepanelik peab olema stardist alates."
Pärast cyclo-crossi hooaja lõppu tegi van Aert lühikese puhkuse Gironas. Oma vormiga on ta rahul. "Võttes arvesse tunnet, kuidas praegu liigun, ootan kevadelt palju. Kui saaksin valida, oleksin meeleldi praegu tippvormis," ütles van Aert, kellel on uue klubi kohta vaid kiidusõnu öelda. "Maanteel on väga tähtis omada tugevat meeskonda. Mulle on World Touri tiimi siirdumine suur samm. Olla meeskonnas, kus mind juhendatakse nii, nagu olen alati lootnud. Usun, et olen võimeline hästi sõitma ka eraldistarti, kuid mind ei ole varem sel distsipliinil juhendatud. Ootan selles vallas suurt arengut."

Toode on edukalt võrdlusse lisatud