Van der Poel ja Cant pälvisid DVV verzekeringen trofee üldvõidu

Van der Poel ja Cant pälvisid DVV verzekeringen trofee üldvõidu

Mathieu van der Poel (Corendon-Circus) võitis cyclo-crossi sarja DVV verzekeringen trofee viimase etapi, Krawatencrossi ja pälvis ka üldvõidu. Maailmameister van der Poel läks oma teed, kui sõidetud oli kolm minutit ja esikohaomanikus ei tekkinud kahtlust. Hooaja 29. võidu teeninud van der Poelile järgnes 9 sekundiga Michael Vanthourenhout (Marlux - Bingoal) ja 13 sekundiga Toon Aerts (Telenet Fidea Lions). Wout van Aert on pärast MM-i keskendunud maanteesõidule ega osalenud.
Kokkuvõttes edestas van der Poel Belgia meistrit Aertsi 1.26 ja Vanthourenhouti 5.50-ga. DVV verzekeringen trofee avaetapil alles 21. koha saanud ja Aertsile 4.12 kaotanud van der Poel võitis seitse järgmist etappi ja tuli teist hooaega järjest üldvõitjaks.
Naistest oli Krawatencrossil kiireim samuti maailmameister, nimeks Sanne Cant (IKO-Beobank). Kahe sekundi kaugusele jäi Denise Betsema (Marlux - Bingoal) ja kolme sekundi kaugusele Loes Sels (Pauwels Sauzen - Vastgoedservice). Ka kokkuvõttes saavutas Cant esikoha. Tema edu Loes Selsi (Pauwels Sauzen-Vastgoedservice) ees oli 1.35 ja Nikki Brammieri (Mudiiita) ees 5.03.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud