Nutrendist sai Katjuša-Alpecini ametlik sporditoidu partner

Nutrendist sai Katjuša-Alpecini ametlik sporditoidu partner

Alates käesolevast aastast on Nutrend World Touri meeskonna Katjuša-Alpecini ametlik sporditoidu partner. "Uus koostöövorm on meile erakordne väljakutse," lausus Nutrendi rahvusvahelise turundusosakonna juht Jiri Kutal. "Nüüd on meil võimalik oma tooteid arendada koostöös maailma parimate ratturitega. Lisaks oleme nähtavad World Touris, kus on kavas suurepärased võistlused. Oleme elevil ja ootame hooaega suure põnevusega."
Katjuša-Alpecini mänedžer José Azevedo: "Rattaspordis on toitumine sama tähtis kui kvaliteetne ratas või ratturi füüsiline vorm. Ratturite tervise optimeerimine ja säilitamine on meie jaoks väga tähtis. Meie jaoks on oluline, et igat toodet on analüüsinud sõltumatu labor tuvastamaks võimalike keelatud ainete olemasolu. Tähtis on, et alles pärast testitulemusi paisatakse toode müüki. Meie jaoks on au, et Euroopa üks juhtivamaid valdkonna ettevõtteid on meie partneriks."
"Hooaeg just algas, kuid minu esimesed muljed Nutrendi toodetest on väga head. Need on hästi seeditavad ja maitsevad hästi. Erinevad maitsed pakuvad pika päeva vältel vaheldust," lausus Katjuša-Alpecini sprinter Marcel Kittel.
Nutrendi, mille esindajaks Eestis on Spordipartner, tootevalik on lai, pakkudes sobivaid tooteid aktiivse elustiili austajatele, kulturistidele kui ka kestusalade sportlastele.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud