Van der Poeli isa soovitas pojal enne MM-i ajalehti mitte lugeda

Van der Poeli isa soovitas pojal enne MM-i ajalehti mitte lugeda

Käimasoleval hooajal cyclo-crossi ratturitest kõige rohkem võite pälvinud Mathieu van der Poeli isa Adrie van der Poel usub, et sel nädalavahetusel Bogense maailmameistrivõistlustel Hollandi koondise liidrina startiv poeg on valmis kolme aasta pikkuse pausi järel tiitli võitma.
"Arvan, et Mathieu on selleks paremini valmis kui eelmistel aastatel," lausus 1996. aastal MM-kulla pälvinud Adrie van der Poel. "Teades Mathieud siis eelmised kaotused MM-il teda ei vaeva. Ta on kümme aastat võistluskarussellis tiirelnud ja stress on tema jaoks edasiviiv jõud."
Endine cyclo-crossi äss Niels Albert märkis pärast Hoogerheides peetud viimast MK-etappi, et van der Poel ei liikunud loodetud moel. Adrie van der Poeli hinnangul oli see ootuspärane, sest treeninglaagris Hispaanias sai kõvasti rassitud ja lisaks kimbutas poega reisiväsimus.
Isa ja poeg pole üksteist viimastel päevadel näinud, sest Adrie van der Poeli kimbutas külmetushaigus ning ta ei tahtnud pisikuid edasi anda. Küll soovitas ta Mathieu van der Poelil enne tiitlivõistlust ajakirjanduses ilmuvaid lugusid hingerahu huvides mitte lugeda.

Toode on edukalt võrdlusse lisatud