Giro korraldaja annetab auhinnaraha meditsiinikeskusele
Giro d'Italial osalevate ratturite protest lühendada nende hinnangul liiga pikka 19. etappi vihastas korraldajaid niivõrd, et võeti vastu otsus annetada konkreetsel etapil sportlastele mõeldud auhinnaraha kohalikule meditsiinikeskusele koroonaviiruse võitluse tarbeks.
AMETLIK! Cyclo-crossi EM toimub novembris
Vahepeal koroonaviiruse leviku tõttu kahtluse alla sattunud cyclo-crossi Euroopa meistrivõistlused toimuvad 7.-8. novembrini Hollandis 's Hertogenboschis. Korraldajad publikut raja äärde ei luba ja kõiki sportlasi kui ka taustajõudude liikmeid testitakse. Samuti peavad rattureid teenindavad isikud kandma maske.
Wout van Aert alustab cyclo-crossiga novembris
Cyclo-crossi kolmekordne maailmameister Wout van Aert alustab cyclo-crossi hooaega plaanide kohaselt 28. novembril Urban Cross Kortrijkil. Jumbo-Visma meeskonna ratturi Jef van den Boschi sõnul ei ole see veel sada protsenti kindel, kuid tõenäosus on suur.
Jumbo-Visma pakub Wout van Aertile uut lepingut
Jumbo-Visma ja Wout van Aert peavad läbirääkimisi, et pikendada lähiajal 2021. aasta lõpus läbi saavat lepingut. Hollandis registreeritud tiimi spordimänedžer Merijn Zeeman kinnitas, et van Aerti ümber tahetakse moodustada veelgi tugevam meeskond.
Räim: 99-protsendilise tõenäosusega ma Iisraeli klubis ei jätka
Teisipäeval Vueltat alustava Mihkel Räime jaoks võib tegemist olla viimase etardiga Israel Start-Up Nationi ridades. Intervjuus Delfi taskuhäälingule "Jalgrattapalavik" tunnistas Räim, et 99-protsendilise tõenäosusega ta Iisraeli klubis ei jätka.
VIDEO: van der Poel sai van Aerti üle eriti magusa võidu
Maailma üks kuulsamaid ühepäevasõite Flandria tuur pakkus gurmaanidele eriti põneva ja omanäolise lõpplahenduse, kus osaliseks viimasel kuuel aastal cyclo-crossi maailmameistriks kroonitud Mathieu van der Poel (Alpecin-Fenix) ja Wout van Aert (Jumbo-Visma).
Toode on edukalt võrdlusse lisatud