ETHICSPORT POWERFLUX 5x 85ml

27-001

25,00 €

Pakend 5 x 85 ml

Toimeained arginiin, tsitrulliin, B3, E ja C vitamiin TrueBeet, KLASTERDEKSTRIIN, ISOMALTULOOS JA  KOHVEIIN (150 mg / 85 ml) - suhkru ja magusainega

Soovitatav:- Võistluseelseks kasutamiseks 

Kasulik vastupidavusalade spordis,  jõuspordis

Rohkem infot

TOOTE OMADUSED: PowerFlux on spetsiaalne PRE-Race või PRE-Workout toidulisand.

Sisadab arginiini, tsitrulliini, B3-vitamiini ja C-vitamiini koos TruBeeti, Cluster Dextrini, isomaltuloosi ja kofeiiniga, mis on pingutusaegselt kasulikud koostisosad.

TruBeet on uuenduslik punase peedi ekstrakt. TruBeet on umbes 4 korda rikkam nitraatidest kui tavaline peedijuure ekstrakt.

B3- ja C-vitamiin aitavad kaasa normaalsele energiavahetusele ja väsimuse vähenemisele, aju normaalsele talitlusele.

C- ja E-vitamiin aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest.

Isomaltuloos on madala glükeemilise indeksiga süsivesik, mida inimkeha metaboliseerib järk-järgult.

Cluster Dextrin on uuenduslik koostisosa, mis on valmistatud kõrge hargnenud ahelaga dekstriinidest (HBCD), mis on võimelised vabastama glükoosi järk-järgult ja ühtlaselt.

Kofeiin (150 mg / 85 ml) aitab suurendada vaimset erksust parandades keskendumisvõimet. Toode on gluteenivaba, seega kasutatav ka tsöliaakia probleemiga inimestele.

Kasutamine:

1 pudel 85ml päevas 10-20 minutit enne rasket treeningut või võistlust.

Kruvige korki, kuni pulber laskub pudelisse. loksutage seda 20-30 sekundit, kuni pulber on täielikult lahustunud. KASUTUSSOOVITUS: paremaks ja tõhusamaks imendumiseks tarbige seda 2-3 lonksuna.

Soovitame igal lonksul hoida toodet mõni sekund suus ja neelata see alla, vajadusel juua veidi vett.

Koostis: Trubeet (peediseemneekstrakt, Beta vulgaris, L. juur E.S); Maltodekstriinid; L-arginiin; L-tsitrulliin; maitse; L-askorbiinhape (Vit C); Kofeiin; looduslik värvaine; Niatsiin (V3 B3); Paakumisvastane aine: ränidioksiid; DL alfa tokoferüülatsetaat (V E) PUDELI SISU: Puhastatud vesi; Kõrge hargnenud ahelaga dekstriin (klastri dekstriin); Isomaltuloos * (Palatinose TM); Fruktoos; Säilitusained: naatriumbensoaat, kaaliumsorbaat; happesuseregulaator: sidrunhape; Magusaine: sukraloos * isomaltuloos on glükoosi ja fruktoosi allikas.

Seotud tooted

Toode on edukalt võrdlusse lisatud