NUTREND SALT CAPS ( 120 TAB)

30-846

18,00 €

NUTREND SALT CAPS Elektrolüütide segu kombineeritult B1 ja B5 vitamiiniga, aitab hoida elektrolüütide tasakaalu, ennetab kurnatust ja väsimust ning toetab energiatootmist.

Rohkem infot

Soovitatav annus: 2 kapslit hommikul ja 2 kapslit u. 40 minutit enne treeningut. Treeningu ajal kasutage vastavalt vajadusele. Võtke 5 kapslit päevas 2 päeva enne raskemat füüslist pingutust . Maksimaalne ööpäevane annus: 5 kapslit. Ärge ületage soovitatud annust.

Kasutamine: vastavalt soovitatud annustele, neelake kapslid alla koos veega. Alkohoolsed joogid ja piim ei sobi. Pärast avamist säilitada temperatuuril, mis ei ületa 25 ° C ja kasutada 2 kuu jooksul.

Koostis: Naatriumvesinikfosfaat, magneesiumtsitraat, želatiinikapslid (želatiin, värvaine titaandioksiid ja raudoksiid), kaaliumglükonaat, kaltsiumglükonaat, naatriumdioksiid, paakumisvastane aine silikoondioksiid, nikotiinamiid, tiamiinvesinikkloriid, ribofliin-aviin, püridoksiinvesinikkloriid.

Hoiatus: toidulisand. Ei asenda mitmekesist toitumist. Ei ole mõeldud lastele, rasedatele ja imetavatele naistele. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida eemal kuumusest, külmumisest ja niiskusest.

Seotud tooted

Toode on edukalt võrdlusse lisatud