TESTOGEN

30-685

25,00 €

Toode on mõeldud testosteroonitaseme loomulikuks tõstmiseks.Taastumise kiirendamiseks. Üldiste sportlike tulemuste ja vastupidavuse suurendamiseks.

Ethicsport TestoGen 60 tabletti. Testogen® on polüokosanoolid, magneesium- ja tsingitoitained koos Tribulus terrestris'ega ja looduslike polüfenoolidega.

Rohkem infot

Võrdluskogus 2 tbl kohta

2 tableti sisaldus (*% RDA)

Tribulus Terrestris min. 60% in saponiin (Tribulus Terrestris, puuviljad)

1000mg

Vinitrox™ min. 95% polüfenoolid (aed õunapuu, viinamarja vilja seemned)

70mg

Biocosanol™ min. 90% polükosanool (suhkruroog)

8mg

Zink

8mg (80%)

Magneesium

262,5mg (70%)

Vitamiin C

48,0mg (60%)

Vitamiin B6

0,84mg (60%)

* * Protsent arvestatult igapäevase 2000 kcal põhineva dieediga .

Koostis: Tribulus terrestris min. 60% saponiinid (Tribulus terrestris, seemned, toetatud maltodekstriinile), Laadimisaine: mikrokristalne tselluloos, magneesiumoksiid, ViNitroxTM (titaat 95% polüfenoolid viinamarja seemnetest ja aedõuntest), tsinkglükonaat, C-vitamiin (askorbiinhape, etüültselluloos), paakumisvastane aine: ränidioksiid, magneesiumstearaat, kattekihid: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, polüetüleenglükool, E171, talk, E172, biokosanoolTM (min. 90% polükosanoolid suhkruroost), vitamiin B6 (püridoksiini HCI).

Testogen® -is on polükosanoolid, magneesium- ja tsingitoitained ühendatud Tribulus terrestris'ega ning looduslike polüfenoolidega. Tribulus terrestrisel on tooniline toime ning võib olla kasulik, vaimse või füüsilise väsimuse korral. Polükosanoolidel, tsingil ja C-vitamiinil on tugev antioksüdantne toime. Oktakosanool (üks BiocosanolTM-i polükosoolidest, aitab saavutada kõrgeid vastupidavuse näitajaid, toetades optimaalset hapniku tarbimist rakkudes.

(USA patent nr. 3 313 366; 24. aprill 1962). Toetab vasodilatatsiooni ja maksimaalset aeroobset jõudu. Kasutamine: soovitame ööpäevas 2 tabletti umbes 2-3 kuu jooksul, kusjuures tsüklitevaheline vaheaeg on 20-30 päeva.Neto kaal: 72 grammi. SÄILITAMINE: Hoida jahedas ja kuivas kohas.

Hoiatused: enne toidulisandi kasutamist konsulteerige arstiga, kui teil on tervislikku seisundi kohta vastunäidustusi

Toode ei ole ette nähtud haiguste diagnoosimiseks, ravimiseks, või ennetamiseks. Kasutamiseks ainult toidulisandina. Ei ole mõeldud mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida jahedas ja kuivas kohas.

Seotud tooted

Toode on edukalt võrdlusse lisatud