NUTREND PROTEIINIPUDER VAARIKA MAITSE

32-502

2,90 €

NUTRENDi PROTEIN PORRIDGE on kiudainete rikas ja sisaldab ainult  gluteenivabu koostisosi, mis tähendab, et on hästi seeditav. Puder annab teile suure osa kvaliteetset piimavalguallika (isolaat) valku 
NUTRENDi PROTEIN PORRIDGE on rikastatud ka chia seemnetega ja annab kehale unikaalse segu vitamiinidest ja mineraalidest, nagu D-vitamiin ja K-vitamiin ja kaltsium.
30% valku (piimavalgu isolaat)
valk aitab kaasa lihasmassi sünteesile ja lihaste säilitamisele
Gluteenivaba
D-vitamiin
aitab hoida normaalseid hambaid ja luusid
aitab imenduda kaltsiumil ja fosforil
aitab normaliseerida lihaste funktsioneerimist
K-vitamiin
aitab normaliseerida vere loomet
aitab hoida normaalseid luid
Kaltsium
normaalne hammaste ja luude areng
aitab normaliseerida lihaste funktsioneerimist

Rohkem infot

Toodet pole hetkel laos

Soovitatav annustamine: 50 g annus sobib hommikuks või pärastlõunaseks hommikusöögiks või vahepalaks. Soovitav on tarbida vahepalana (vähemalt 90 minutit enne või pärast sööki). Võib kasutada pärast füüsilist aktiivsust.
Maksimaalne soovitatav annus: kaks korda päevas.
 
Kasutamine: 50 g = 1 portsjon. Paigaldage kotikese sisu sobivasse anumasse, lisage 100 ml kuuma vett (mitte keevat) ja segage. Valmistamiseks võib kasutada ka külma vett. Pärast avamist on toode ette nähtud koheseks kasutamiseks.
Ei ole ette nähtud alla 3-aastastele lastele. Hoida lastele kättesaamatus kohas! Hoida kuivas kohas temperatuuril, mis ei ületa 25 ° C ja eemal otsest päikesevalgusest. Ärge külmutage. Tootja ei vastuta kahjude eest, mis on põhjustatud sobimatust kasutamisest või ladustamisest.

Seotud tooted

Toode on edukalt võrdlusse lisatud