Nutrend TRIBULUS TERRESTRIS 120 kps.

30-405

24,70 €

Toidulisand. Harilik Kuradisarv (Tribulus Terrestris) ekstrakt on testosteroonitaseme looduslik stimuleerija.

Rohkem infot

Toodet pole hetkel laos

Oma mõju tõttu on sobiv:testosteroonitaseme tõstmiseks, libiido tõstmiseks (mõlema soo puhul), lihasmassi kasvu toetamiseks,avaldab positiivset mõju organismi kaitsevõimele.

Toimeaine iseloomustus: Harilik Kuradisarv (Tribulus Terrestris) on Bulgaariast pärinev taim, milles sisaldub rohkelt niinimetatud steroidseid saponiine, mis stimuleerivad testosteroonitaseme tõusu.Toimemehhanismi aluseks on meestel testosterooni tootmist reguleeriva nn luteniseeriva hormooni (LH) nõristuse stimuleerimine.Testosterooni kõrgenenud tasemel on soodne mõju organismi loomulikule kaitsevõimele, see mõjutab positiivselt energialoomet, taastumist ja lihaste vastupidavust.Avaldab selget mõju lihaste arengule ja keharasva osakaalu langemisele.

Koostisosad: kuradisarve ekstrakt (min. 60% saponiin), želatiini kapsel (želatiin, värvaine titaandioksiid).

Soovitav annustmine: maksimum 1 kapsel päevas, enne sööki.

Kasutamine: neelake kapsel piisava koguse veega või spordijoogiga.

Toitumisalane teave 100g/1 kapsli kohta: energia 283,3kJ/66,7 kcal/1,7kJ/0,4kcal, valgud 16,7/0,1g, süsivesikud 0g/0g, rasvad 0g/0g, TribulusTerrestris (60% saponiin) 83,3g/500mg.

Alkohoolsed ja piimajoogid ei ole soovitatatvad. Ärge ületage soovituslikku kogust. Ärge närige kapsleid. Mõeldud eritoitumiseks.Ei ole mõeldud rasedatele ja rinnaga toitvatele naistele. Hoideke kuivas  temeperatuuril alla 25 °C kaitstuna otsese päikesekiirguse eest ja kasutage purk 3 kuu jooksul.Hoidke külmumise eest.Hoidke väljaspool laste käeulatust. Ei sisalda dopingu laadseid aineid. Parim enne: vt. pakendilt.

Seotud tooted

Toode on edukalt võrdlusse lisatud