POLAR M450

POLAR 450

210,00 €

Kõikide sõidustiilide jaoks sobiv rattakompuuter, mis aitab saavutada ka pööraseimad eesmärgid. Stiilne, mitmekülgne ning suurepärase hinna ja kvaliteedi suhtega.

Rohkem infot

Toodet pole hetkel laos


Ortostaatiline test
Ortostaatiline test on lihtne ja usaldusväärne test sinu hetkeseisundi hindamiseks. See näitab su südame löögisageduse reaktsiooni treeningule ja muudele teguritele (nt stress ja haigus). Testi regulaarselt korrates saad teada, mida oma südame löögisagedusest arvata ja mis võib seda mõjutada. Seejärel saad kohandada oma treeningut, et su keha saaks vajaduse korral taastuda.

Füüsilise võimekuse test
Kui soovid parandada oma füüsilist võimekust ning tahad pidevalt teada, kuidas sul läheb, ütleb nutikas füüsilise võimekuse test sulle vaid viie minutiga seda, mida sa teadma pead. Oma testi tulemusi korrapäraselt võrreldes näed oma edenemist ning oma füüsilise võimekuse muutust.

Kasu treeningust
Kohe pärast harjutust esitatav motiveeriv tagasiside on kasulik teadmine meile kõigile. Nii et kui soovid infot erinevate treeninguseansside mõju kohta, ütleb see funktsioon sulle täpselt seda, mida sa teadma pead. Saad pärast iga seanssi kiire ülevaate ning võid üksikasjalikuma tagasiside saamiseks kas kontrollida oma treeningufaili või saada sügavama analüüsi veebikeskkonnas flow.polar.com / polarpersonaltrainer.com.

Nutikad kalorid
OwnCal on täpseim saadaolev kaloriloendur. See arvutab treeninguseansi ajal kulutatud kalorite hulka sinu kaalu, pikkuse, vanuse, soo, sinu individuaalse maksimaalse südame löögisageduse (HRmax) ning sinu treeningu raskuse põhjal.

Treeningukoormus
Näitab, kuidas treening sinu kehale mõjub ja aitab võrrelda sõitude koormusi. Oma isiklike piiride leidmiseks ja vastavalt sellele treeningute koormust ja kestust kohandada.

Taastumisolek
Näitab aega, mis on vajalik taastumiseks enne järgmist treeningukorda. Saadaval Polar Flow veebiteenuses.

GPS
Jälgi oma kiirust, vahemaid ja marsruuti kiirel satelliidiühendusel põhineva tipptasemel GPSiga.

Täpne baromeeter
Sisseehitatud baromeeter ülitäpseks kõrguse mõõtmiseks.

Südame löögisageduse abiline
Südame löögisagedus annab kõige täpsema ülevaate füüsilisest seisundist. Tõhusaks treeninguks peab jälgima südame löögisagedust.

Testid
Õpi ennast võimekus- ja ortostaatiliste testide abil paremini tundma.

Treeningukoormus ja taastumisolek
Oma maksimaalsete võimete rakendamiseks järgige treeningukoormust ja uurige välja, kui pikk peab olema sõidujärgne taastumisaeg. Saadaval Polar Flow veebiteenuses.

Turvalisus ennekõike
Nutikas LED-esituli nähtavuse parandamiseks.

Komplektis kaasas:

  • Polar M450
  • USB kaabel
  • H7 vööandur

Seotud tooted

Toode on edukalt võrdlusse lisatud