Nutrend GLUTAMINE COMPRESSED CAPS

30-147

29,00 €

L-glutamiin on organismis kõige kiiremini sünteesitav aminohape, aga teda leidub ka organism lihaskiududes kõige rohkem.  L-glutamiini kasutatakse organismis  lihastegevuse käigus. L-glutamiin aitab edasi lükata katabolismi. Samuti aitab L-glutamiin  kaasa  lihaskiu taastumisele ning glükogeeni moodustumisele. L-glutamiin aitab kaasa ka lihasmassi kasvule ning immuunsüsteemi tugevnemisele.

  •          1400 mg L-glutamiini sisaldub kapsli kohta.
  •          Kergesti imenduvad kapslid.

Rohkem infot

Pakend: 120 kapslit

Soovituslikud kogused: treeningpäeval: võtta  3 kapslit kohe pärast treeningut. Treeninguvabal päeval: võtta 3 kapslit õhtul enne magama minemist. Maksimaalne ööpäevane kogus on 3 kapslit. Ärge ületage soovituslikku annust.

kasutamine:  tulenevalt  soovituslikust kogusest neelata kapslid alla, juues peale piisavas koguses vett. Piim ja alkohoolsed joogid ei ole sobilikud. Ärge kapsleid närige!

Koostisosad: L-glutamiin, želatiinkapsel (želatiin, värvaine titaandioksiid), mahuaine magneesiumstearaat, paakumisvastane aine ränidioksiid.

Toitumisalane teave:

 

100 g

1 kapsel

3 kapslit

L-glutamiin

87 720 mg

1 400 mg

4 200 mg

1 kapsel: 1596 mg,  netokaal: 191,5 g

Mõeldud eritoitumiseks.Toidulisand.Ei ole mõeldud lastele.Hoida kuivas, temperatuuril kuni 25°C, kaitstuna otsese päikesekiirguse eest.Kaitsta külmumise eest! Tootja ei vastuta võimalike kahjude eest, mis on põhjustatud ebasobivast kasutamisest või hoidmisest.  

Tootja: Nutrend  D.S.,a.s www.nutrend-supplements.com

Kogus120 kapslit

Seotud tooted

Toode on edukalt võrdlusse lisatud