FERROSPORT® 20x3 g

30-631

15,00 €

Toidulisand, mis sisaldab orgaanilist paremini omastatavat bioloogilist rauda , lisatud foolhape ja C vitamin. Mõeldud kasuatmiseks suurenenud raua puudulikkuse puhul (s.h suure treeningkoormusega sportlased, taimetoitlased,  rasedad või imetavad naised;  naised, kes kogevad vererohkeid menstruatsioone.

Rohkem infot

Kasutamine: segada 1 pakend klaasi veega ja tarbida koheselt. Maksimaalne annus  päevas on 1 pakend.  Tarvitada eraldi toidust, tühja kõhuga.

Koostis: magusaine sorbitool,  raud pürosfaat (rasvhape letsitiin, maltodekstriin),  C-vitamin (askorbiinhape), E-vitamiini atsetaat (DL alfa tokoferüülatsetaat, želatiin), foolhape, apelsinimaitseaine, värvaine kurkum, košenill, magusaine suklaroos.

Toitumisalane teave  3 g kohta: raud 21 mg, C-vitamiin 80 mg, foolhape 150 mcg, E-vitamiin 12 mg.

Toidulisandit ei tohi tarvitada tasakaalustatud toitumise aseainena.  Ärge ületage soovitatud päevast annust.  Toote tarbimine on vastunäidustatud inimestele, kelle on ülitundlikkus raua suhtes. Sisaldab polüalkoholi-liigne tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust.  Alla 3 aastastel lastel hoida kättesaamatus kohas. Hoida jahedas, ja kuivas kohas, eemal otsesest päikesevalgusest. Säilivusaja tingimuseks on, et toode on säilitamisel suletud ja säilitatakse tootja poolt soovitatud tingimustel.

Tootja: ES ITALIA Srl,Viale Empoli, 33 - 47838 Riccione (Rn), Italy

Kogus20x3g
AllergiadGluteenivaba

Seotud tooted

Toode on edukalt võrdlusse lisatud