Nutrend INOSINE 100 kps

30-403

25,50 €

On mõeldud:

  • lihastegevuse efektiivsemaks muutmiseks – vereringe toetamiseks.
  • energeetilise potentsiaali (ATP) tõstmiseks

Toimeainete iseloomustus:

Inosiin on kehale omane aine, mis osaleb terves reas organismis toimuvates protsessides. On nukleotiidide puriiniahela osa. On prekursor ühe peamise energiaallika – ATP – loomisel. Inosiiniga varustatusest sõltub terve rida füüsilist jõudlust mõjutavaid protsesse. Nende hulka kuulub lihaskoe hapnikuga varustamise suurendamine, mis toob kaasa nii efektiivsema lihastöö kui ka treeningu kvaliteedi üldise tõusu. Oluline mõju on sellel ka ATP taseme tõusule. Vastupidavusspordialade puhul on oluline tema mõju piimhappe tekkimise alandamisele jõupingutuse ajal. Tänu  oma toimele sobib Inosiin eriti vastupidavus- või jõu-vastupidavusspordialade puhul.

Rohkem infot

Toodet pole hetkel laos

Toimeainete sisaldus 1 tabletis: Inosiin - 500 mg.

Koostis: Inosiin, abiaineid – mikrokristalliline tselluloos, kartulitärklis, polüvinüülpürrolidoon, magneesiumstearaat, looduslik ja looduslikule identne lõhnaaine roosa greip (värvained: beeta-karoteen, tsüaniinid).

Kasutamine: 2 tabletti umbes 30 minutit enne jõupingutust, maksimaalselt 4 tabletti päevas. Neelake tabletid alla ja jooge peale piisav kogus vedelikku. Alkohoolsed ega piimajoogid ei ole sobivad. Kapsleid ärge närige! Hoida täielikult suletud pakendis temperatuuril 10-25°C, kaitsta külmumise, niiskuse ja otsese päikesesekiirguse eest. Mõeldud eritoitumiseks. Hoidke lastele kättesaamatus kohas! Ei sobi podagrat põdevatele ja vere kõrgenenud kusihappesisaldusega isikutele. 

Toitumisalane teave:

 

100 g

4 kapslit=2400 mg

Energeetiline väärtus

283,3kJ/66,7 kcal

6,8kJ/1,6 kcal

Valgud

16,6  g

 0,4 g

Süsivesikud

0 g

 0 g

Rasvad

0 g

0 g

Inosiin

0 g

 0 g

Tootja: Nutrend  D.S.,a.s www.nutrend-supplements.com.

Seotud tooted

Toode on edukalt võrdlusse lisatud