EthicSport FL100 SPORT 180 kps

30-658

39,00 €

On toode ennetamaks laktatsidoosi ja vähendamaks oksüdatiivset stressi. Toode sisaldab aktiivset mineraali- zeolite, mis on vulkaanilist päritolu mineraalaine ja tekib laava kokkupuutel mereveega. See mineral on võimeline siduma toksiine (mürkaineid), raskemetalle, ammoniumiooni ja vabu radikaale. Läbi keerulise ja kõrgtehnoloogilise aktiveerimisprotsessi, mis suurendab kontaktipinda, on tootes sisalduvad zeolite mineraalid väga aktiivsed. FL100 SPORT aitab ennetada laktatsidoosi ( suurenenud piimhape ehk laktaadi kuhjumist lihastesse), mis on tingitud intensiivsest füüsilisest pingutusest ja vähendab oksüdatiivset stressi. Antud toote toime baseerub aktiveeritud zeolite ompäral vähendamaks ainuüksi füüsilisel teel vabade radikaalide moodustamist seedetraktis. Hapnik on rohkem kättesaadav aeroobsete protsesside jaoks ja tänu paremale energia ja laktaadi ainevahetusele tõuseb keha efektiivsus ja väheneb taastusaeg. 

Rohkem infot

Kasutamine: 3 kapslit kaks korda päevas vähese veega peamiste toidukordade ajal. Intensiivse füüsilise pingutuse korral, väga raske treeningu või võistuste korral 6 kapslit enne ja pärast sooritust.

Koostis ühe kapsli kohta: tseoliit 307,5 mg, maca (Lepidium Meyenii) 27,33 mg, dolomiit 75,17 mg, magneesium 15,79 mg. Kapsel: tselluloos 34,9 mg

Hoiatus: raseduse või imetamise ajal, jätkuva patoloogia või kasutamisel koos teiste ravimitega, konsulteerida arstiga enne FL100 SPORT tarbimist. Kõrvaltoimete esinemise korral peatage toote tarbimine. Kroonilise kõhukinnisusega patsientidid peavad arvestama võimalike kõhukinnisuse mõjudega. Hoida alla 6 aastasele lastele kättesaamatus kohas. Sulgege purk peale igat kasutuskorda. Hoida kuivas ja jahedas, toatemperatuuril. Mitte ületada soovituslikku päevast kogust ilma arstiga konsulteerimata. Peale toote tarbimist 28 päeva järjest, peatada manustamine kolmeks päevaks.

Kogus90 g

Seotud tooted

Toode on edukalt võrdlusse lisatud