Spordipartner

ETTEVÕTTEST

Alates 2008. aasta juunist oleme keskendunud kvaliteetrataste müügile. Juurde pakume ka lisavarustust ja osutame hoolduse ning rataste remonditeenust. Rattatöökojas töötavab oma ala parim asjatundja mehaanik Valdur Raak.

Samuti soovime olla sportlaste professionaalne koostööpartner toitumise alal. Pakume laia valikut spordijooke, kõrge toiteväärtusega toite, vitamiine, taastumisvahendeid ja spordikreeme - kõik toote on kõrge kvaliteediga ja loomulikult ei sisalda keelatud aineid. Praegusel hetkel on meie tootevalikus juba ligi 600 erinevat toodet. Põhirõhu oleme oma toodete valikul asetanud just sportimise ajal vastupidavuse tagamisele ja sellest taastumisele. Sobiva toote leiavad nii harrastajad kui ka tippsportlased.

cms-img

Töötajad

cms-img

SIGVARD KUKK

Telefon: +372 5202508
E-mail: sigvardk@gmail.com

Harrastanud 34 aastat jalgrattasporti. Sõitnud Eesti koondises, Hollandi amatöörklubis, maastikuratta profiklubis Kayaba Yema ja Kalev Chocolate Team ning Kalev Chocolate Merida maanteeratturite profiteamis. Osalenud Ateena olümpiamängudel 2004 maastikurattasõidus. Jätkab hetkel amatöörsportlasena jalgrattaspordis.

cms-img

AGNES KUKK

Telefon: +372 5131203
E-mail: spordipartner@gmail.com

Eriala: Fitness Treener (Artic Sport Club)
Litsensid: EFTE fitnessi baaskursus, FAF Indoor Cycling põhikursus, Hydrorider System-Indoor Aqua Cycling, EOK rattatreeneri III taseme kutsetunnistus.

Annely Sootsi Koolituse Tervisekool Toitumisnõustaja, tervisenõustaja toitumise alal.


Huvialad: Jalgrattasport, korvpall, suusatamine

cms-img

JÜRI SAVITSKI

Telefon: +372 5251785
E-mail: rattapood@gmail.com

Rahvatervise Akadeemia, Sportlase toitumine

Huvialad: Jalgrattasport

cms-img

VALDUR RAAK

Rattamehaanik aastast 2009.
Huvialad: Jalgrattasport, alates 2014 aastast jooksmine.

ASUKOHT


Toode on edukalt võrdlusse lisatud